топ_баннер

Контактирајте нас

Раион Принтед Фабриц, Штампана тканина од вискозе, Раион Јацкард Фабрицс, Раион сатен штампана тканина, Раион Фабриц Принтед, Стретцх Раион Твилл Фабриц, Раион Вовен Фабриц, Полиестер Раион растезљива тканина, Мешовита вискозна тканина од вискозе, Стоцк Тц Фабриц, Тц Стоцк Фабриц, Рајонска полиестерска тканина, Раион Греи Фабриц, Раион Фабриц Дигитал Плаин, Тканина од 100% памука и фланела против мрљања, Фланел Флееце Фабриц Лот, Како се прави сомотна тканина, Вхале Цордурои, Виде Вале Цордурои тканина за пресвлаке, Материјал од полиестера кепера, 100 памучна кепер тканина, Поцкет Лининг Греиге Фабриц, Шортс од 100 посто полиестера, Мајица од полиестера, Фланел памучна карирана тканина, Полиестер Габардин златне боје Тканина, Т/Ц Поплин обојене тканине, Обојена вискозна рајонска тканина, Габардин Принт Фабриц, Тц Твилл Фабриц Гарментс, Принтед Раион Фабриц, Принтед Тц Цвц Фабриц Поплин, Поцкет Тц Фабриц, Раион Фабриц Дигитал Принтед, Раион Принтед Фабриц 100 вискоза, Штампана предива тканина, Џепови од џинса од тканине, материјал сомот, 100 полиестер габардин тканина, фина сумотна тканина, црна сомотна тканина, Водоотпорна габардинска тканина, Бојење тканине од габардина, Радна одећа Тканина Габардин, Штампана габардинска тканина, 100% Раион Фабриц, Тие Интерлининг, Фусинг Фабриц Интерлининг, Ткани топљиви интерлининг, Фусибле Интерлининг Фабриц, Тц Принтер Фабриц, Раион Фабриц, Габардин тканина за униформу кувара, Схирт Интерлининг, Тц Принт Фабриц, Штампана Тц Цвц тканина, Принтед Тц Фабриц, Поцкетинг Фабриц, Полиестер Интерлининг, Мешавина тканина за подставу џепова, Памучна тканина за џепове, 100% памук џепна тканина, Рејонска вискозна сива тканина, Т/Ц памучна тканина, Памучна габардинска тканина, Раион Фабриц Стоцк, 100% полиестер интерлининг, Стоцк Лот Фусибле Интерлининг, Топ Интерлининг, Тц 90/10 Тканине за кошуље, Т/Ц поли памучне тканине, Раион Диед Фабриц, Памучна тканина од полиестера, Цоттон Раион Принтед Фабриц, Спун Раион Принтед Фабриц, сомотно платно, бела сумотна тканина, сумотни материјал, Лан Габардин Тканина, Тканина од полиестера габардина, Обојена Тц тканина, Полиестер/памук Тц Твилл тканина, Раион Твилл Фабриц, Штампа на тканини од рајон кепера, Твилл Раион Фабриц, тканина са штампом од сумота, одећа од сумота, Полиестер Спандек Раион Фабриц, Тканина од мешавине полиестера, Рајонска полиестерска тканина бела боја, Мушка тканина од полиестера од рајона, Тканина од мешавине рајона и полиестера, Џин тканина за џепове, Тканина за подставу џепова рибље кости, браон сомотна тканина, Полистер џепне тканине, Тканина за џепне кошуље, Растезљива тканина за џепове, Џепна мрежаста тканина, Тц панталоне Фабриц, Бела униформа кратких рукава, Ц Униформна тканина, Врсте тканине од кепера, Кепер, Стретцх Твилл Фабриц, Т кепер тканина за униформе, Поли памучна кепер тканина у дворишту, Тканина од полиестера кепера за закрпе, Поли Твилл Фабриц, Мјешавина полиестера кепер, 65 полиестер 35 памук кепер тканина, Једноставна тканина од кепера, Је ли кепер топло, Твилл Фабриц, Раион Цхаллис Фабриц, 65 полиестер 35 памук кепер, Твилл Цоттон Фабриц, Твилл Принт Фабриц, Твилл Тектилес, Предности ткања од кепера, Кепер материјал, Твилл Цлотх, Цоттон Твил, Водоотпоран полиестерски кепер, Полиестерски кепер, Пинк Цордурои Фабриц, Тканина од бордо кордура, Жута сомотна тканина, Стретцх Цордурои Фабриц, Морнарско плава сомотна тканина, Типе Оф Цордурои, Памучна тканина са кабловима, 8 Вале Цордурои Фабриц, Цордурои Сватцх, Шта су Цордуроис, Цордурои растезљива тканина, Принтед Цордурои Фабриц, Цурдурои Фабриц, Цоурдорои Фабриц, Цордарои Фабриц, Поли кепер материјал, Цоурдерои Фабриц, Цордорои Фабриц, Принт Цордурои Фабриц, Греен Цордурои Фабриц, Цоттон Цордурои, Цордурои Фабрицс, Памучна тканина од кепера, Фланел тканина Турска, Тканина за плетење од полиестера, Текстилна тканина Раион, Раион Тектиле Фабрицс, Диед Раион Фабриц, Полиестер Раион Плаид Фабриц, Стретцх полиестер Раион Твилл Фабриц, 100% полиестер фланел тканина, Фланнел Твилл Цхецк Фабриц, Прво униформе, Фланел плаид Фабриц, Тканине за одећу Раион, Мека полиетилена тканина, Цоттон Раион Фабриц, Плаин Раион Фабриц, Спун Раион Фабриц, Флорал Раион Фабриц, Раион Фабриц са узорцима, Раион Фабриц Ролл, Бела рајон тканина, Раион Флорал Фабриц, Вискозна рајон сатенска тканина са принтом, Хаваииан Принт Раион Фабриц, Фланел Фабриц Цоттон Фланнел, Фланнел Фабриц Флорал, Фланел Флееце Баби Принт Фабриц, Тканина од фланела, Стретцх фланел Фабриц, Сива фланелска тканина, Тканина од фланела за бебе, Униформа од полиестера, Твилл Униформ Пантс, Кошуље кратких рукава од полиестера, Сива полицијска униформа, Униформисана кошуља класе А, Тканина од фланелске тканине, Чврста памучна фланелска тканина, Фланнел Фабриц Блуе Плаид, Софа Фланнел Фабриц, Цамо фланел тканина, Штампана фланелска тканина, Фланел хаљина Фабриц Бели памук, Тканина за кошуље ружичасте фланеле, Полиестерска фланелска тканина, Ботанички принт на фланел памучној тканини, Фланел рељефна тканина, Машина за плетење фланелских тканина, Габардин Тканина 100% полиестер, Габардин Твилл Фабриц, Габардин Тканина Полиестер, Фабриц Габардине, Габардин Фабриц,

СХИЈИАЗХУАНГ ТИАНКУАН ТЕКСТИЛЕС ЦО., ЛТД.

Адреса

Североисточно 220 метара Офханкинзхуанг Виллаге, Нандонгтаун, Гаоцхенгцити, Кина

Телефон

0086-311-89696576
0086-311-68129758
0086-15833113636

Вхатсапп

+8617333933655